Zábavné odpoledne pro Domov Horizont Kyjov

Pro stovku uživatelů Domova Horizont v Kyjově uspořádal v úterý 17. 9. 2019 v mysliveckém areálu v Nechvalíně František Zapletal, spolumajitel společnosti Reality GAIA, spol. s r.o., spolu s jejími zaměstnanci, obchodními zástupci a rodinnými příslušníky, zábavné sportovní odpoledne. 

Podobnou akci uspořádal pan Zapletal spolu se svými kolegy už v září roku 2017 při příležitosti 25. let založení firmy Reality GAIA, spol. s r.o., tehdy však pouze pro padesát uživatelů. Akce měla velký úspěch nejen mezi samotnými uživateli a jejich vychovateli, ale i pořadateli této akce. Právě z tohoto důvodu se rozhodl pan Zapletal tuto akci při příležitosti svého životního jubilea zopakovat, tentokrát však pro dvojnásobný počet uživatelů a téměř 35 vychovatelů. 

Přesto, že se zdálo, že ranní uplakané počasí akci v zatravněném mysliveckém areálu přát nebude, počasí se jako mávnutím kouzelného proutku během dopoledne změnilo a přineslo krásné prosluněné odpoledne. První účastníci se dostavili krátce po 13 hod., kdy už se areálem rozléhala hudba mixovaná vynikajícím DJ Igorem Čechalem z Ježova. Písnička “Jede jede mašinka” nenechala první příchozí ani usednout. Za hodinu byl parket plný zbylých tanečníků. 

Po oficiálním zahájení akce dostali všichni zúčastnění vynikající domácí gulášek, který uvařili manželé Kůřilovi z firmy K-Gastro, žízeň pak hasilo točené alko i nealko pivo a točená limonáda. Odpoledne pokračovalo soutěžemi, ukázkou canisterapie, kterou připravil pan Petr Zajíc z Hovoran a ukázkou rodea připraveného manželi Petrem a Lenkou Šalvatovými z Vlkoše. K dispozici byl dále všem skákací hrad, trampolína, poník zapůjčený firmou Region, spol. s r.o., jízda na koni a koňský povoz Petra Horáčka. Za úspěšné složení sportovních disciplín si všichni zúčastnění odnesli krásné diplomy, medaile, plyšáky, sladkosti a další odměny, které z části věnovala firma WIKY Kyjov. K večeři pak byla připravena dvě selátka ugrilovaná Petrem Michalčíkem. Odpoledne bylo zakončeno závěrečným společným tancem v době, kdy už se pomalu začalo stmívat. Jako poděkování za nádherné odpoledne a současně jako dárek pro pana Zapletala k jeho narozeninám si pro něj kamarádi z domova připravili nádhernou písničku a předali ručně vyrobené dárky.

Domů si všichni zúčastnění odvezli plno krásných a nezapomenutelných zážitků. 

https://www.youtube.com/watch?v=-o89AY9lHfI

Publikováno 26.9.2019 do sekce Zajímavosti

Zpět na úvodní stranu

blog comments powered by Disqus